nova green city, her biri kendi alanında 10 yılı aşkın tecrübeye sahip profesyonel bir ekibe sahiptir. ‘Teak deck’ ve ‘iroko deck’ uygulamalarında hizmet yelpazesinde faaliyet göstermektedir.

nova green city olarak biz, mevsim ya da mekan fark etmeksizin size açık alanda keyifli zaman geçirebileceğiniz alanlar yaratırız. Belki plajda ya da havuz kenarında yüzme sonrası güneş keyfi yapmak istersiniz, belki ailenizle karlarda mangal… Belki de yakın bir dostunuzla yağmurlu bir öğleden sonra kahve içip sohbet etmek ya da güzel bir bahar günü hamağınıza uzanıp kitap okumak…

Deneyim

Alanında uzman takımlarımız ile senelerin vermiş olduğu tecrübe eşliğinde, yaşam alanlarınıza, hiç olmadığı kadar estetik ve hatasız bir görünüm kazandırmak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.

Çeşitlilik

Zemin kaplaması sektöründe her türlü zemine göre çözümleri sunabilen sunuyoruz ürün çeşitlerimiz ve çözümlerimizle ilgili bizimle iletişime geçerli bilgi alabilirsiniz.

Üretkenlik

nova green city olarak yılların vermiş olduğu deneyim eşliğinde, her türlü zemin de farklı estetik çözümler üreterek müşterilerimizin yaşam alanlarına değer kattık ve katmaya devam edeceğiz.

Güvenilirlik

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bir çok şehrinde sayısız referanslarımız ile sektörde adını duyurmuş bir işetmeyiz . Bir çok özel proje üniversite, hastane, ofis, fabrika ve evlere hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

İstikrar

Kalite ve fiyat politikasından ödün vermeyen firmamız, bir çok kişi ve kurum tarafından önerilmektedir. Yaptığımız işlerin arkasında durarak, “projeniz, projemizdir” politikasıyla hareket ederek başarıyı sürdürmekteyiz.

Destek

Yapmış olduğumuz bütün zemin döşeme hizmetlerimizde, yaptığımız işin her zaman arkasında durduk ve durmaya devam ediyoruz. Firmamızdan kaynaklı bütün sorunlara çözümler ürettik.

iroko deck uygulama

iroko deck uygulama, iroko ahşap, deck yapımında kullanılacak teak’den sonra en iyi ağaç türüdür. Renk tonu ve doku olarak teak’e en yakın ağaç olması ve fiyatınında çok uygun olması tercih edilmesinde etkendir.

İroko ahşap deck kaplama, ahşabın doğal sıcaklığını, yumuşak dokusu ve hissiyatı ile mekanları güzelleştirir. Doğal ahşap deck kaplaması olan iroko zemin kaplaması bakımı zamanında yapıldığı sürece ilk günkü gibi temiz kalır ve uzun yıllarca çürümez. Balkon deck ve teras kaplamalarında, havuz etrafı deck kaplamasında kullanılan ireko ağacı, mekanlarınıza değer katar.  Uygun iroko deck fiyatı ve bakım hizmeti.

teak deck uygulama

Teak Deck uygulamalarında kullanılan Teak ağacını biraz anlatmalıyız. Güneydoğu Asya ülkesi olan Myanmar (Burma) da yetişen Teak ağacı, hertürlü hava koşullarına, su, güneş, çürüme, kurtlanma, nem ve rutubete karşı son derece dayanıklı olmasıyla bilinir. Teak ağacı; havuz kenarları, teraslar, cephe kaplamaları, gemi güverteleri, parke ve mobilya gibi birçok alanda kullanılır. Sert ve sık dokuludur, altın kahverengi renge sahiptir ve kendine özgü yağlı bir yapısı vardır. 40 metreye kadar uzayabilen Teak ağacı dünyanın en değerli ağaçları arasındadır.

Teak Deck Fiyatları

Teak Deck fiyatları; Malzeme, Takım ve Anahtar Teslim Uygulamalı olarak farklı şekilde fiyatlandırma yapılır. Malzeme (Deck), Takım (Deck, Karkas, Aparat, Yağ) ve Anahtar Teslim Uygulamalı (Deck, Karsas, Aparat, Yağ, Nakliye, Montaj) olarak farklı seçeneklerde müşterinin isteğine göre hesaplanır. Anahtar teslim Teak Deck uygulamalarda zeminin durumuna ve uygulama yapılacak yere göre fiyat verilir. Zeminin düz olması durumunda sadece ahşap karkaslar kullanılarak uygulama yapılırken zeminin bozuk olması veya toprak, çim gibi alanlara yapılması durumunda yerden yükseltilmiş ahşap konstrüksiyon kurularak uygulama yapılır ve bu şekilde uygulanacak olan yerlere göre fiyat çıkartılır. Farklı ahşap deck uygulamalarında ağacın cinsine göre fiyatlar değişiklik gösterir.

Hizmet Bölgeleri