Havuz Kenarı Deck Uygulama

Kullanmak için sabırsızlanacağınız bir dış mekan alanı yaratarak yaşam tarzınızı geliştirmenize yardımcı olmak için çalışıyoruz  . Teras, havuz terası, çardak, pergola veya bazı kombinasyonlarla tarzınıza, bütçenize ve yaşam tarzı ihtiyaçlarınıza uygun bir alan yaratıyoruz.

Konukları ağırlamak, dinlenmek veya mülkünüzde dışarıda yemek yemek için harika bir yer arıyorsanız, tereddüt etmeyin! Güverte tasarımı söz konusu olduğunda seçenekler sonsuzdur. Ekli güverte, açık yemek alanı olarak kullanılabilir ve her büyüklükteki parti için mükemmeldir. Bağımsız bir havuz başı güvertesi, beklenenden daha kısa sürede kişisel vahanız olacak yere sadece bir adım daha atarak boyutunu ikiye katlayarak ortalama bir arka bahçeden daha fazla alan sağlar!

Havuz Kenarı Deck Fikirlerinizi Hayata Geçirin

Güverte tasarımları sınırsızdır ve herkes için mükemmel bir tasarım vardır. Havuz kenarı deck harika çünkü sadece ekstra oturma alanı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bunun gerekli hale geldiği yaz aylarına girerken bol gölge de sunuyor.

Sağlam ve dayanıklı, havuz veya sıcak küvet güvertesi mülkünüze mükemmel bir ek olabilir. İster solo, ister eve bağlantılı, sıcak yaz günlerinde misafirlerinizi içecek ve atıştırmalıklarla ağırlamak için seçebileceğiniz birçok farklı tasarım var! Bütün gün çok çalıştıktan sonra bu sıcakta uzanmak kadar güzel bir şey yok!

Günümüzde birçok ev sahibi, arkadaşlarını ve ailesini eğlendirmek için arka bahçe havuz deck tasarımlarını kullanıyor. Ahşap Deck yapılabilecek o kadar çok farklı aktivite var ki: misafirleri ağırlamak için yemek alanı, şezlong veya koltuk takımlarının bulunduğu dinlenme alanı. Verandanızı, insanların genellikle yiyeceklerin etrafında gruplar halinde toplandığı bir açık hava oturma odası olarak kullanıyorsanız, o zaman geniş bir masa alanına sahip olmak da çok önemlidir!

Havuz kenarındaki teraslar, arkadaşlarınızı eğlendirmek, ailece vakit geçirmek ve rahat etmek için çok yönlü ve pratik alanlar haline geldi. Bu veranda alanlarında havuz alanından daha fazla zaman harcandığından, günümüzde bahçe havuzları için tasarım sürecinde farklı aktivite bölgelerinin tanımlanması önem kazanmaktadır. Ahşap havuz kenarı bir eğlence yeri veya yemek alanı olarak kullanıyorsanız, konukların etraflarında eşlik eden diğer kişilerle birlikte eğlenirken rahatça oturabilmeleri için bol miktarda oturma yeri olması en iyisidir. Havuz kenarı deck tasarımları aynı zamanda insanların tüm gün boyunca konukları eğlendirecek Marco Polo gibi havuz oyunlarından çevrelerini keşfederek aktif olduktan sonra dinlenmek isteyebilecekleri banklar gibi uzanma mobilyalarını da içermelidir!

Yer Üstü Havuz Güvertesi

Havuzları çevreleyen ahşap deckler, havuzdan destek almadan kendi başlarına sağlam ve sağlam olmalıdır. Bunun nedeni, yer üstü havuzların etrafındaki güvertelerin herhangi bir yanal veya dikey desteğe sahip olmamasıdır, bu da her yöne kendilerinin güçlü durmaları gerektiği anlamına gelir. Havuzunuzun etrafındaki güverteyi korumak için çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız, en iyisi onları birbirine bağlamamaktır. Her ikisinde de herhangi bir eğilme veya sallanma varsa, o zaman bu parçayı destekleyerek ve bu vidaları sıkarak – tıpkı bir ev inşa ederken yaptıkları gibi – yeterince kolayca düzeltilebilir!

Havuz Kenarı Deck Uygulama

Havuz kenarı deck zemin kaplama, doğal ahşaba göre daha avantajlıdır. Deck zemin kaplamada ahşaba göre kıymık ve yosunlaşma sorunu oluşmaz. Yağmura ve suya dayanıklıdır. Havuz kenarlarında kaydırma yapmaz, çabuk kurur bu yüzden güvenlidir. Sudan etkilenmez ve bakım gerektirmez. Hem güvenli hem gösterişlidir.

Doğal ahşap deck’lerde daha çok yağmura ve suya dayanıklı tropikal bölge ağaçları kullanılır. Dış mekanda kullanılacak ahşabın dayanıklılığının arttırmak için ahşap çeşitli kimyasal işlemlere tabi tutulur. Belli aralıklarla zararlı böceklere ve neme karşı deck’e bakım yapmak, özel ahşap yağları ile cilalamak gerekir. Maliyeti düşük tutmak isteyen ama ahşap deck uygulamasında ısrar edenler için, doğal ahşap deck’ler çözüm olabilir. doğal malzeme ahşap tozu ya da talaşın plastikle karıştırılmasıyla elde edilen, ahşap görünümlü bir malzemedir. Yüzey daha pürüzsüz ve kaygandır. Havuz kenarı benzeri sürekli ıslak olacak mekanlarda, kayma ve düşme riskine karşı tedbirli olunmalıdır. Dekor Bahçe %100 memnuniyet garantisi ve sağlam kadrosuyla hizmetinizde..

Deck uygulaması yapılacak zemin kuru olmasına dikkat edilir. Yeterince kuru olmayan zeminler ile uygulanacak deck’ler arasında asgari 10 cm’lik bir boşluk olmalıdır. Ahşabın daima hava sirkülâsyonunu sağlamak gerekmektedir.
Ahşap kaplamaların zamanla kıymık oluşturması, bu alanların güvenliğini tehdit ederken, Teak Ahşap ile kaplanan zeminlerde bu tehdit söz konusu değil. Kıymık oluşturmayan Ahşap kaplama, çıplak ayakla rahatça dolaşmanıza olanak veriyor.

Kızgın güneş altında ısınan birçok zemin kaplama malzemesinin aksine ahşap, en sıcak havalarda dahi çok fazla ayak yakmıyor. Kumsallardaki, bahçelerdeki yürüyüş yolları, üstü korumasız, açık verandalar, havuz kenarları, günün tüm saatlerinde üzerinde çıplak ayakla yürünmesine olanak veriyor.

Havuz Kenarı Ahşap Deck Uygulama

Teak Havuz Kenarı Deck
Havuz Kenarı Deck Kaplama
Havuz kenarı parke Ahşap Deck Kaplama
Havuz Kenarı Deck Kaplama

Teak Deck Uygulama Modelleri

Muhteşem bir dizayn taşıyan dış mekanlar ve iç mekanlar için Demart Ahşap sitesine ulaşabilirsiniz. Sitede en modern ve dekoratif tasarıma sahip olan ahşap yapılar sunuluyor. Her biri eşsiz bir mimariyi ortaya çıkaran teak deck uygulama seçenekleri sitede sunuluyor. Sizlerde kaliteli ve profesyonel ahşap mimari tasarımlarına sahip olan seçeneklere ulaşmak istiyorsanız siteyi inceleyebilirsiniz.

iroko deck uygulama ve diğer seçeneklere siteden ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve modern bir ahşap uygulaması için siteden hizmet alabilirsiniz. Şık ve zarif tasarımlı ahşap dizaynları ile bahçe ve dış mekânlarınızı bambaşka bir görsele sahip hale getirebilirsiniz. Eşsiz ve modern sunumlu dış mekân, iç mekan ve bahçe tasarımlarına sahip olmak istiyorsanız Demart Ahsap sitesini tercih edebilirsiniz.

Dış mekân tasarımlarında ahşap kullanmak modern bir mimariyi de oluşturuyor. Son derece orijinal olan bu özel tasarımlar son dönemlerde bahçe mimarisi ve dış mekan tasarımlarında da kullanılıyor. Bu tasarımlar özellikle ahşap deck uygulama seçenekleriyle çok daha modern hale geliyor. Müstakil ev kaplama, dış cephe kaplama, kamelya kaplama ve daha birçok seçenek için yeni ve modern tasarımlar ortaya çıkabiliyor. Bu alanda hizmet veren kaliteli ve modern firmalarda muhteşem bir görsel oluşturuluyor. Ahşap malzemenin kalitesi ile tarz ve tasarım harikası dış mekan tasarımları ortaya çıkarılıyor.

Hizmet Bölgeleri